AROMA KÓD

AROMA kód / vůně jako cesta k duši

AROMA kód je originální metoda aromapsychologie, při které se tvoří osobní vonná kompozice. Jde originální postup, zformovaný během několikaleté zkušenosti práce s  klienty. Jedinou autoritou pro výběr je Váš nos. Ví nejlépe, co je pro něj libé. Společně pak vytvořím poměr, aby vznikl harmonický akord. Proces přípravy i výsledná vůně bývají silným a hlubokým zážitkem. Často při něm narazíme na stopy čichové paměti, vyjevují se mocné osobní archetypy a vzpomínky na události, ke kterým nemáme vědomý dosah. Jindy se dostavují mocné pocity radosti, harmonizace a uvolnění.

Hlavním kritériem procesu je krása. Skládáme harmonický akord osobnosti. Výsledná vůně není určena pro okolní svět. Představuje jemnou péči o duši, která se – podle renesančního filosofa medicejské Florencie Marsillia Ficina – sytí krásou. Je mnoho způsobů, jak je možno výslednou vonnou kompozici používat. AROMA kód většinou odráží aktuální potřeby duše. Je téměř pravidlem, že co vám vonělo před půl rokem může být zcela jiné, než  následně.

Během 120 minut vybereme jednotlivé vonné substance. Pracujeme se 100% éterickými oleji italské firmy Talia a vlastní značky Archa vůní bulharské provenience ( vysoce kvalitní růže Rosa damascena a Rosa Alba) . Na konci společné práce získáte vonnou kompozici i rady, jak ji využít. Množství, které obdržíte, odpovídá půlroční spotřebě.

AROMA kód lze složit pro jednotlivce, rodinu, tým, skupinu. Jedná se o službu, nikoliv produkt. Proto jej nelze koupit v  e-shopu, nelze jej sestavit na dálku. Můžete jej však darovat jako zážitek!

AROMA kód skládám na základě osobního objednání na tel. +420 776 663 394, kde vám také zodpovím vaše další dotazy.

Kateřina