Program v Arše vůní na prosinec!

A je to tady. Prostor vonné galerie Archa vůní pořádá a hostí jedinečné semináře, workshopy osobního rozvoje a experimenty.

Začínáme 3. prosince dnem otevřených dveří od 16.00. Přidala jsem se k aktivitě sousedního kosmetického salónu a pod heslem Provoníme ulici Prvního pluku budeme představovat a nabízet náš vonný náklad!

10. prosince od 19.00 pořádáme hlavní událost adventu 2018. Je jím program DVANÁCT POSVÁTNÝCH NOCÍ, ve kterém budou hrát hlavní roli hudba, obrazy a vůně. Hrát a zpívat bude publicistka, autorka knih, zpěvačka, instrumentalistka a kunsthistorička Hana Sar Blochová www.sar-blochova.cz. Unikátní zážitek pro 20 návštěvníků, nenechte si ujít. Odnesete si také originální aromatickou směs k provonění nádcházejících 12 posvátných nocí, kterou během večera společně vytvoříme.

12. prosince od 18.00 hostíme seminář originální designérky interiérů Cecílie Nagy. Způsob, jakým Cecílie testuje individuální preference pro  materiály, barvy a struktury, které změní tvář vašeho domova, je velmi podobný tomu, jak v Arše vůní pracuji s nalézáním osobních vůní a kompozic. Moc se těším na to, co všechno spolu ještě vymyslíme.

21.12. vás pozveme do Betlémské kaple na vánoční koncert Ondřeje Smeykala. Ke zvukům didgeridoo přidáme (již potřetí) naše vonné kompozice.

Na další lednové programy vás pozvu během několika dní. Stále ještě ladíme.

Více naleznete zde!