program

Stále hledám nové způsoby, jak s vůněmi originálně pracovat. Jak je dostat do osobního i veřejného prostoru, nově, neotřele, důstojně. Úplně přirozeně se začal skládat program, který doplňuje ten individuální zážitkový a interaktivní. Jeho zvláštností je, že kapacita prostoru je stanovena na 21 míst. Výsledkem bude tedy vždy spíše sdílení, než produkce s jevištěm a hledištěm. Mezi prvními experimenty jsou dva projekty. Prvním je společný komponovaný program DVANÁCT POSVÁTNÝCH NOCÍ s autorkou knih, publicistkou, zpěvačkou, instrumentalistkou a kunsthistoričkou Hanou Sar Blochovou. Je vyvrcholením adventního času v Arše vůní a představí starodávnou tradici dvanácti svatých nocí. Pro každou noc jedna skladba, obraz a vůně. Všech 12 vůní pak na závěr smícháme do vonné kompozice, kterou získá každý z přítomných. Rezervujte si vstupenky včas! 10.12. od 19.00.

Druhý experiment připravujeme společně s Ondřejem Smeykalem. VŮNĚ A DIDGERIDOO. Tóny a vibrace pradávného nástroje mě inspirují k vytvoření vonných kompozic ze substancí stejně pradávných. Uvidíme, kam nás toto spojení zavede. 31.1.2019 ve čtvrtek od 19.00

Dalším způsobem jak inspirovat je zapůjčování našeho provoněného prostoru spřáteleným projektům, aby si samy mohly vyzkoušet, že vůně zásadně mění osobní naladění, uvolňuje unavenou mysl, otevírá nás cítění a podporuje záměr. Měli byste zájem? Ozvěte se mi.

A TADY UŽ JE PROGRAM

PROSINEC 2018 

3.12. od 16.00 Provoníme Karlín / den otevřených dveří a happening se sousedním kosmetickým salónem.

9.12. od 9.00 Rodinné konstalace s Janem Krejčiříkem z Company Shifting / zájemci objednávejte se přes stránky společnosti

10.12. od 19.00 Dvanáct posvátných nocí / mystický večer hudby, obrazů a vůní s Hanou Sar Blochovou

12.12. od 18.00 seminář designérky Cecílie Nagy Interiér mého srdce. Cecílie vám pomůže individuálně najít vše, co by mělo být ve vašem bytě, abyste se v něm cítili bezpečně, příjemně a jako doma.

Mimo Archu voníme 21.12. v Betlémské kapli na vánočním koncertě Ondřeje Smeykala.

LEDEN  2019 

23.1. od 18.00 seminář designérky Cecílie Nagy Interiér mého srdce. Cecílie vám pomůže individuálně najít vše, co by mělo být ve vašem bytě, abyste se v něm cítili bezpečně, příjemně a jako doma.

31.1. od 19.00 Vůně a didgeridoo tóny a vibrace pradávného nástroje ve společné souhře s vůněmi. Ondřej Smeykal a Kateřina Melenová.